Inżynier Elektronik

Hays Poland

Polska Południowa, śląskie

Hays Poland

Polska Południowa
NR REF.: 1096659

Dla Naszych klientów – międzynarodowych firm z branży Automotive poszukujemy 50 odpowiedzialnych kandydatów do jednostek zlokalizowanych w województwie śląskim i małopolskim. Poszukujemy osób zarówno na stanowiska juniorskie, gdzie doświadczenie nie jest wymagane oraz osób, które obejmą samodzielne stanowiska gdzie wymagane jest minimum 2-letnie doświadczenie.

Stanowisko: INŻYNIER ELEKTRONIK

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie i weryfikację układów elektronicznych dla systemów samochodowych
  • Praca w międzynarodowych zespołach projektowych
  • Prowadzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej
  • Testowanie

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe w obszarze elektroniki
  • Znajomość zagadnień w zakresie schematów elektronicznych, cyfrowych, analogowych
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • Praktyczna znajomość projektowania układów cyfrowych i analogowych
  • Mile widziane doświadczenie w projektowaniu płytek PCB
  • Minimum dobra znajomość języka angielskiego

Klienci oferują:

  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość realizacji ciekawych projektów
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów

Jesteś zainteresowany? Aplikuj już teraz!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy