Inżynier elektronik w dziale rozwoju

Adecco Poland Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • Realizowanie projektów rozwojowych w obszarze akcesoriów samochodowych produkowanych przez Naszego Klienta
  • Prowadzenie projektów rozwoju nowych produktów
  • Aktywna współpraca ze specjalistami z innych oddziałów firmy, także na rynku międzynarodowym
  • Wyszukiwanie i kontakty z dostawcami
  • Wdrażanie, testowanie, badanie nowych rozwiązań

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne w kierunku Elektronika
  • Mile widziane doświadczenie i wiedza z obszarów: baterie, akumulatory, bezprzewodowy przesył energii (niskiej mocy), fotowoltaika, zastosowanie nowych materiałów np. grafen w źródłach zasilania
  • Mile widziane doświadczenie w pracy inżyniera rozwoju w wyżej wymienionym obszarze
  • Znajomość obsługi programów MS Office
  • Mile widziana znajomość programów Minitab
  • Umiejętność pracy w zespole, także międzynarodowym - komunikacja w języku angielskim (także język techniczny)
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych
  • Umiejętność organizacji czasu pracy i zarządzania priorytetami
  • Komunikatywność, szukanie innowacyjnych rozwiązań, elastyczność, samodzielność, proaktywność, dążenie do celu, zaangażowanie, dokładność, sumienność

Oferujemy:

  • Zatrudnienie bezpośrednio u Naszego Klienta
  • Pracę w systemie 1 zmianowym (8-16)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanej wiedzy i doświadczenia
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy
  • System szkoleń i programów rozwojowych
  • Praca z ekspertami - pasjonatami w swojej dziedzinie
  • Dostęp do nowych technologii
  • Prywatą opiekę medyczną
  • Kartę Benefit System do wykorzystania w wielu ośrodkach sportowo-rekreacyjnych w Polsce
  • Dofinansowanie do obiadów
  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich aplikacji.

Numer referencyjny: 01/2019/LML/IEwDR
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.