Inżynier Elektronik - rekrutacja online

HRK S.A.

Poznań, Środa Wielkopolska, Września, wielkopolskie

HRK S.A.

Reprezentujemy firmę produkcyjną, która w związku z rozwojem swojej działalności i pozyskaniem kolejnych projektów poszukuje osoby na stanowisko:

Inżynier ElektronikMiejsce pracy: Poznań, Środa Wielkopolska, Września

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie obwodów drukowanych PCB
  • Generowanie plików Gerber, P&P, BOM, specyfikacji oraz przeprowadzanie wywiadów z dostawcami polskimi i zagranicznymi odnośnie prototypu zamówienia i pierwszej partii produkcyjnej
  • Wykonywanie pomiarów elektrycznych oraz opraw podczerwieni i sterowników LED
  • Uruchomienie i testowanie prototypów
  • Rozwiązywanie problemów produkcyjnych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne - elektronika
  • Minimum dwuletnie doświadczenie w zawodzie
  • Praktyka w konstruowaniu i montażu układów elektronicznych
  • Mile widziane doświadczenie w wykonywaniu prototypów układów i ich testowaniu
  • Umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów związanych z działaniem układów elektronicznych
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację

Nasz Klient oferuje:

  • Umowę o pracę
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Pełen pakiet benefitów: opieka medyczna, multisport, ubezpieczenie grupowe, system kafeteryjny
  • Cykliczne szkolenia podnoszące umiejętności
  • Pracę u jednego z liderów i pionierów technologii na rynku
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.