INŻYNIER DS. ZARZĄDZANIA PROJEKTEM BUDOWLANYM

Maksimum Sp. z o.o. Holding Sp. k-a (Opal)

Katowice, śląskie

Od: Maksimum Sp. z o.o. Holding Sp. k-a (Opal)
Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków :

  • Nadzór nad realizacją projektów
  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem i podwykonawcami
  • Zarządzanie budżetem, jakością i harmonogramem inwestycji
  • Odpowiedzialność za terminową realizację projektów
  • Optymalizacja rozwiązań technicznych
  • Współpraca z działem projektowym
  • Koordynacja prac na budowie

Wymagania :

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w realizacji projektów budowlanych
  • Znajomość prawa budowlanego

Oferujemy :

  • Dogodną formę współpracy
  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.