Inżynier ds. wtrysku tworzyw sztucznych

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Możliwość rozwoju dla Inżyniera ds. wtrysku tworzyw sztucznych- udział w uruchomieniach nowych linii produkcyjnych, całościowa kontrola nad procesem.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna, zaangażowana w innowacyjne procesy i rozwiązania oraz nowoczesne technologie związane z branżą Automotive.

Opis stanowiska

  • Wdrażanie i nadzór procesu wtrysku tworzyw sztucznych, analiza niezgodności, doskonalenie procesu, kontrola i optymalizacja poziomu produktywności
  • Uruchomienia maszyn oraz wsparcie startu procesów w innych, zagranicznych oddziałach firmy
  • Monitoring technologiczny nad procesem wtrysku tworzyw sztucznych
  • Współpraca przy optymalizacji layout-ów linii produkcyjnych
  • Tworzenie dokumentacji procesowej i nadzór nad dokumentacją techniczną w zakresie procesu produkcyjnego
  • Poszukiwanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań produkcyjnych w zakresie wtrysku
  • Udział w międzynarodowym zespole projektowym oraz współpraca z pozostałymi działami w firmie

Profil kandydata

  • Wiedza z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych metodą wtrysku oraz podstaw budowy form wtryskowych
  • Znajomość obsługi maszyn wtryskowych oraz osprzętu peryferyjnego
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie zdobyte w zakładzie produkcyjnym na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane Inżynieria procesowa, Technologia i przetwórstwo tworzyw sztucznych, inne spokrewnione z przetwórstwem tworzyw sztucznych
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Umiejętność analizy przypadków i wyciągania wniosków oraz planowania i skutecznego wdrażania zmian
  • Samodzielność, kreatywność w rozwiązywaniu problemów, nastawienie na osiąganie wyników
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (język niemiecki będzie dodatkowym atutem)

Oferujemy

  • Praca w firmie stawiającej na rozwój nowych technologii
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatna opieka medyczna Luxmed, Zakładowy Funduszu Świadczeń Socjalnych, dofinansowanie do karty Multisport, kursy j. angielskiego
  • Elastyczny czas pracy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page