Inżynier ds. Wdrożenia Kontroli Jakości - rekrutacja online

HRK S.A.

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, czołowego producenta urządzeń grzewczych, oferującego kompleksowe usługi z zakresu obróbki metali, oraz usług z zakresu instalacji grzewczych i fotowoltaicznych poszukujemy osoby, która samodzielnie stworzy od podstaw system kontroli jakości wraz z procedurami, wdroży standardy jakościowe i docelowo uzyska możliwość dalszego rozwoju i zarządzania działem.

Inżynier ds. Wdrożenia Kontroli JakościMiejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Stworzenie systemu kontroli jakości w tym m.in. instrukcji, procedur, map procesów i odpowiedzialności
  • Przygotowanie szablonów arkuszy kontrolnych i pomiarowych, procedur i standardów
  • Wdrożenie standardów zgodnie z wcześniej przygotowanymi procedurami
  • Kontrola bieżącej produkcji oraz półwyrobów pod względem zachowania odpowiedniej jakości wykonania i zabezpieczenia
  • Kontrola kompletności kompletacji zamówień
  • Wykonywanie pomiarów części newralgicznych dla procesów produkcji przy użyciu podstawowych przyrządów pomiarowych (suwmiarka, kątomierz, sprawdziany)
  • Wykrywanie i raportowanie do przełożonego niezgodności w procesach oraz wykonywanie dokumentacji zdjęciowej
  • Zbieranie danych w celu tworzenia kolejnych instrukcji jakościowych
  • Wsparcie przełożonego w tworzeniu i wdrażaniu działań korygujących, przeprowadzaniu analiz jakościowych
  • Podnoszenie świadomości pracowników na temat jakości
  • Docelowo stworzenie komórki ds. kontroli jakości w przedsiębiorstwie

Wymagania:

  • Doświadczenie w samodzielnym tworzeniu procedur, instrukcji oraz opracowywanie raportów i analiz jakościowych
  • Wykształcenie wyższe m.in. inżynierskie z zakresu zarządzania jakością, utrzymania jakości
  • Doświadczenie zawodowe w dziale kontroli jakości (mile widzialne przemysł metalowy)
  • Samodzielność, samodyscyplina i asertywność
  • Dobra znajomość rysunku technicznego maszynowego – wyobraźnia przestrzenna
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • Znajomość podstawowych metodyk oraz narzędzi zarządzania jakością w przemyśle metalowym

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premia
  • Swobodę w działaniu i decyzyjności przy jednoczesnym wsparciu
  • Pracę z najnowszymi technologiami w firmie nastawionej na ciągły rozwój
  • Dofinansowanie do karty MultiSport oraz opieki medycznej
  • Program poleceń pracowniczych
  • Cykliczne imprezy integracyjne
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.