Inżynier ds. Walidacji

Michael Page

Poznań, wielkopolskie

Michael Page Michael Page

Propozycja zawodowa dla osób posiadających doświadczenie w obszarze walidacji procesów, chcących rozwijać się na samodzielnym stanowisku w międzynarodowej organizacji.

Informacje o kliencie

Aktualnie dla naszego Klienta, globalnej organizacji dostarczającej rozwiązania z obszaru termoformowania i produkcji opakowań poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Inżynier Walidacji

Lokalizacja: Poznań

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie dokumentacji walidacyjnej w oparciu o procedury wewnętrzne oraz wymagania klienta,
  • Współpraca w tworzeniu FMEA, planów kontroli, nadzór nad realizacją procesu walidacji,
  • Współpraca z działem R&D, Jakości oraz Klientami w Polsce i w Wielkiej Brytanii, uczestniczenie w spotkaniach z Klientami w zakresie wymagań jakościowych dla walidowanego produktu,
  • Tworzenie analiz ryzyka nowych projektów, wykonywanie analiz statystycznych w programie MiniTab,
  • Zapewnienie spełnienia wymagań Klienta w zakresie procesu walidacji produktu.

Profil kandydata

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku po stronie firmy produkcyjnej, mile widziane w branży medycznej,
  • Doświadczenie w pracy z procesem walidacji oraz wdrażaniem jakościowych specyfikacji klienta,
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Samodzielność i komunikatywność.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, system premiowy oraz pakiet benefitów pozapłacowych,
  • Wsparcie techniczne w trakcie wdrożenia na stanowisko pracy,
  • Możliwość współpracy z międzynarodowym zespołem,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, szkolenia zapewniane przez pracodawcę.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Poznań
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page