Inżynier ds. Utrzymania Ruchu

Michael Page

Łódź, zagranica

Michael Page Michael Page

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko Inżyniera Utrzymania Ruchu. Osoba ta będzie odpowiedzialna za wdrażanie działań prewencyjnych oraz zarządzanie nowymi projektami w celu zwiększenia wydajności produkcji.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży tworzyw sztucznych. Organizacja należy do grupy, która posiada swoje oddziały w 22 krajach na całym świecie i zatrudnia ponad 3500 pracowników. Zakład jest zlokalizowany w Łodzi.

Opis stanowiska

  • Analiza przyczyn awarii i wprowadzanie działań mających na celu ich eliminację, lub redukcję częstotliwości występowania;
  • Definiowanie oraz planowanie działań prewencji oraz predykcji w Dziale UR w tym: planowanie przeglądów wtryskarek, form wtryskowych oraz układów: sprężonego powietrza, wody lodowej;
  • Wprowadzanie nowych narzędzi w celu eliminacji awarii bądź diagnozy, czy naprawy;
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi oraz nadzór nad ich pracą;
  • Czynne uczestnictwo w uruchamianiu nowych maszyn oraz urządzeń;
  • Prowadzenie statystyk i raportów;
  • Wspieranie Działu Utrzymania Ruchu w ich codziennych obowiązkach, udział w przeglądach, tworzenie instrukcji pracy oraz szkolenia.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Min. dwuletnie doświadczenie w pracy Dziale Utrzymania Ruchu na podobnym stanowisku;
  • Znajomość technologii tworzyw sztucznych;
  • Znajomość budowy i działania form wtryskowych oraz maszyn PTS;
  • Wiedza na temat środowiska CAD oraz nowoczesnych narzędzi : TPM;
  • Uprawnienia SEP gr. 1 E+D;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Możliwości rozwoju zawodowego - szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne;
  • Praca w firmie wykorzystującej nowoczesne technologie produkcyjne;
  • Przyjazna atmosfera w zespole;
  • Pakiet benefitów takich jak: opieka medyczna dla pracownika i rodziny;ubezpieczenie na życie; pakiet sportowy;
  • Świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie do wypoczynku, świadczenia pieniężne na Święta).
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Łódź
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page