Inżynier ds. Testów - systemy wizyjne

Wrocław, dolnośląskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Region działania: Dolny Śląsk

W związku z rozwojem naszego Klienta - prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Wymagania

ZADANIA:

  • Przeprowadzanie testów wykonalności
  • Opracowanie koncepcji rozwiązani oraz przygotowanie raportów z testów
  • Dobór systemów wizyjnych, optyki oraz oświetlenia
  • Wsparcie techniczne
  • Prowadzenie szkoleń, seminariów oraz prezentacji produktów
  • Opracowanie materiałów szkoleniowych
  • Ciągłe poszerzanie wiedzy na temat systemów wizyjnych, optyki oraz oświetlenia

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w dziale sprzedaży produktów technicznych, współpraca i kontakt z menedżerami produkcji, technologami, inżynierami procesowymi itp.
  • Mile widziani absolwenci studiów, w toku których zgłębiane były zagadnienia systemów wizyjnych (praca dyplomowa poświęcona systemom wizyjnym będzie dodatkowym atutem )
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Dobrą znajomość j. angielskiego w mowie i w piśmie
  • Podstawowa wiedza na temat programowania sterowników PLC ( Siemens, Mitsubishi, Allen Bradley )
  • Podstawowa wiedza na temat programowania w C#, VB, JavaScript
  • Wykształcenie wyższe: techniczne ( elektronika, automatyka.. )
  • Gotowość na wyjazdy służbowe
  • Prawo jazdy kat. B.

NASZ KLIENT OFERUJE:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Rozwój w zespole ekspertów w dziedzinie wizji maszynowej i automatycznej identyfikacji
  • Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia
  • Niezbędne narzędzia pracy takie jak: laptop, telefon komórkowy, samochód służbowy, kompletny zestaw produktów do prezentacji
  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta Multisport

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca Elektronika / Telekomunikacja , Praca Inżynieria , Praca Praca na produkcji