Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą realizującą przedsięwzięcia w sektorach energetyki, chemii i petrochemii. Zajmujemy się wytwarzaniem, montażem, remontem, modernizacją i serwisem maszyn i urządzeń technologicznych, rurociągów i instalacji przemysłowych oraz zaawansowanych i wysoko przetworzonych elementów konstrukcji stalowych.

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie kalkulacji i ofert handlowych,
  • analiza rynku i aktualnych potrzeb klientów w zakresie świadczonych usług,
  • utrzymywanie i rozwijanie kontaktów handlowych z obecnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych,
  • monitorowanie rynku pod kątem działań konkurencji.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wiedzę i doświadczenie z zakresu montażu konstrukcji stalowych, urządzeń ciśnieniowych, instalacji ochrony środowiska oraz instalacji w energetyce,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość programów MS Office, dodatkowym atutem będzie znajomość programu AutoCad oraz Norma lub innego programu kosztorysowego,
  • zdolności analityczne,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • sumienność.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne zatrudnienie,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

„Zgodnie z 6 ust. 1 lit. a RODO wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Chemorozruch sp. z o.o. moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji na wskazane wyżej stanowisko oraz w kolejnych rekrutacjach realizowanych przez ww. firmę”. Możemy przetwarzać Państwa dane osobowe na podstawie artykułu 6 ust. 1 lit. a i/ c. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), ponieważ wyraził/a Pan/Pani zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się wytwarzaniem, montażem, remontami,modernizacją ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Inżynieria