Inżynier ds. Sprzedaży Technicznej

Katowice, śląskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla jednego z naszych Klientów, stabilnej organizacji z krajowym kapitałem, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Inżynier Sprzedaży ds. Serwerowni

Wymagania

Opis stanowiska:

sprzedaż kompletnych rozwiązań dla klientów (w tym systemu zasilania gwarantowanego, klimatyzacja precyzyjna, agregaty, etc.),

zarządzanie procesem sprzedaży, od zapytania, przez koncepcję techniczną, po podpisanie umowy,

przygotowywanie dokumentów przetargowych,

ścisła współpraca z dostawcami i podwykonawcami,

nawiązywanie współpracy z biurami projektowymi.

Wymagania:

min. 2 lata doświadczenia w branży Data Center,

znajomość zagadnień technicznych z zakresu Data Center/Serwerowni,,

znajomość norm dotyczących Data Center (UI, TIA 942, EN 50600)

duża otwartość, łatwość nawiązywania nowych kontaktów i zjednywania sobie ludzi,

znajomość angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy (miesięczny),

stabilna, rodzinna firma, w której jest zapewniony rozwój (plan szkoleń),

dodatkowe benefity: angielski, ubezpieczenie zdrowotne,

narzędzia do pracy, w tym samochód służbowy,

samodzielne stanowisko z możliwością awansu w strukturach.

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
23/06/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja , Praca IT - Sprzedaż