Inżynier ds. rozliczeń

HRK S.A.

Świnoujście, zachodniopomorskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, generalnego wykonawcy realizującego największe inwestycje infrastrukturalne, poszukujemy doświadczonej osoby, na stanowisko:

Inżynier ds. rozliczeńMiejsce pracy: Świnoujście

Zadania:

  • przygotowywanie dokumentów sprzedażowych do Zamawiającego.
  • przygotowywanie dokumentów rozliczeniowych z podwykonawcami i dostawcami.
  • przygotowywanie wniosków i propozycji na roboty zamienne/dodatkowe.
  • przygotowywanie kart obmiarów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowany tytuł inż. budownictwa).
  • min. 3-5 lata doświadczenia w branży budowlanej.
  • doświadczenie na analogicznym stanowisku (na inwestycjach realizowanych dla podmiotów publicznych).
  • doświadczenie w realizacjach infrastrukturalnych (kontrakty o wartości min. 50mln zł).
  • doświadczenie w pracy na kontraktach opartych o warunki FIDIC.
  • znajomość języka angielskiego - min. poziom B1/B2.
  • znajomość pakietu MS Office.
  • znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem.
  • umiejętność kosztorysowania będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji.
  • możliwość rozwoju zawodowego.
  • niezbędne narzędzia pracy + zakwaterowanie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.