Inżynier ds. Przygotowania Produkcji

Hays Poland

Okolice Brzegu, opolskie

Hays Poland

Okolice Brzegu
NR REF.: 1107766

mojego Klienta, firmy z branży Automotive zlokalizowanej w okolicach Brzegu, poszukuję Kandydatów na stanowisko Inżyniera ds. Przygotowania Produkcji.

Zakres obowiązków:

  • Kalkulacja mocy produkcyjnych oraz obciążenia maszyn,
  • Optymalizacja i usprawnienie realizacji produkcji,
  • Kontrola i raportowanie realizacji planu produkcyjnego,
  • Nadzór nas procesem technologicznym i produkcyjnym,
  • Tworzenie dokumentacji technologicznej,
  • Opracowywanie instrukcji stanowiskowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Znajomość i umiejętność czytania i interpretacji rysunku technicznego,
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Obsługa komputera, w tym pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Inicjatywa w działaniu i gotowość do podejmowania nowych wyzwań

Klient oferuje pracę dla międzynarodowego firmy, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjne benefity.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy