Inżynier ds. Produktu / Systemów

Talent Partners

Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta - nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive z siedzibą w Tychach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

INŻYNIER DS. PRODUKTU / SYSTEMÓW

Miejsce pracy: Tychy

Najważniejsze obowiązki:

  • prowadzenie i wspieranie funkcjonalnej analizy problemów systemu EPS,
  • rozpoznawanie anomalii w systemie, bloku funkcjonalnym, poziomie komponentów,
  • podejmowanie działań zgodnych z analizą i weryfikacja działań naprawczych rekomendowanych przez dostawców komponentów elektrycznych tj. EMS,
  • proponowanie i wprowadzenie zmian projektowych wynikających z analizy pierwotnych przyczyn nieprawidłowości systemu EPS,
  • rozszerzenie analizy diagnostyki laboratoryjnej na funkcje oprogramowania i poziomy komponentów,
  • wykorzystywanie metod analitycznych, sekwencji testów i pomiarów do rozwiązywania i izolowania problemów funkcjonalnych,
  • uczestnictwo w analizie ryzyka dla procesu i produktu,
  • zachowanie odpowiednich specyfikacji projektowych i testowych,
  • prowadzenie i przedstawienie zmian projektowych w trakcie przeglądów lokalnych i globalnych oraz udział w przygotowaniach do wdrożenia,
  • proponowanie i przedstawianie zmian projektowych poprawiających koszty produkcji.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, min. inżynierskie, preferowane z obszaru elektroniki, elektrotechniki, automatyki lub energetyki itp.,
  • min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • znajomość elektroniki analogowej i cyfrowej,
  • praktyczna wiedza z zakresu systemów pomiaru wartości elektrycznych i nieelektrycznych,
  • podstawowa znajomość mikroprocesorów i systemów wbudowanych,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • podstawy programowania w jednym z języków: C, C++, C#, Labview,
  • wiedza z zakresu procesów PFMEA, DFMEA, APQP,
  • mocno rozwinięta zdolność analitycznego myślenia.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w dużej, rozwijającej się firmie produkcyjnej z branży automotive,
  • pracę w środowisku międzynarodowym,
  • udział w interesujących, rozwojowych projektach,
  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia + dodatkowe benefity.

Prezentacja firmy

Talent Partners - Skuteczna Rekrutacja <br/> <br/>Talent Partners to fi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/02/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Inżynieria