Opis stanowiska pracy

Podstawowy zakres obowiązków

  • Tworzenie dokumentacji logistycznej (dokumenty WZ / Packing listy / CMR itp.)
  • Aktualizacja zamówień od w/w klientów
  • Comiesięczne inwentaryzacje na magazynie wyrobów gotowych
  • Kontrola buforu na inspekcji (codzienna związana z planowaniem ich pracy)
  • Kontrola i nadzór nad opakowaniami na zewnątrz u klientów i dostawców
  • Kontrola stanu surowców – oraz zgłaszanie zapotrzebowania na surowce do działu zakupów

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe preferowane kierunki : inżyniera produkcji, logistyka
  • Zdolności organizacyjne i analityczne oraz kreatywność w rozwiązywaniu problemów,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność organizacji pracy w zespole,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku, mile widziane w branży motoryzacyjnej.

Zainteresowanym kandydatom oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Umowę na pełny etat
  • Profesjonalne przeszkolenie i wdrożenie do pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego, udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje
  • Posiłek dla każdego pracownika
  • Ubezpieczenie grupowe w tym opieka medyczna

Prezentacja firmy

Kwang Duck A&T Co. Ltd. jest znanym na całym świecie liderem produkcji c... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/03/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Logistyka, Praca Praca na produkcji, Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Biuro / Dokumentacja