Inżynier ds. procesu i rozwoju produktu

HAYS Manufacturing

Katowice, śląskie

Katowice
NR REF.: 1156677

Dla Naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży automotive, poszukujemy kandydatów na stanowisko Inżyniera ds. procesu i rozwoju produktu.

Lokalizacja: Katowice

 Obowiązki:

  • Wsparcie projektu rozwoju produktu
  • Ocena wykonalności produktu poprzez inicjowanie testów i prób w porównaniu z wymaganiami Klienta.
  • Tworzenie i aktualizowanie danych produktów i procesów (zestawienie materiałów, specyfikacje zakupionych części, krytyczne parametry procesu, rysunki, DFMEA)
  • Przygotowanie i aktualizacja PCC (obliczenia kosztów części)
  • Zapewnienie ciągłego doskonalenia poprzez zbieranie i wdrażanie wniosków wyciągniętych z faz rozwoju produktu, walidacji produktu i produkcji seryjnej.
  • Nadzór nad odpowiednimi czynnościami prototypowania
  • Zarządzanie produktami i procesem PFMEA
  • Wspieranie działów narzędziowych i jakościowych przy definiowaniu narzędzi i mierników oraz wspieranie uruchomienia narzędzi i procesów seryjnych
  • Dbałość o prowadzony rozwój produktu zgodny z systemem jakości
  • Wspieranie zmian inżynieryjnych według wymagań Klienta

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Min. 3 lata doświadczenia w rozwoju produktów w branży motoryzacyjnej
  • Doświadczenie w zakresie przetwarzania pianek PUR lub materiałów włóknistych
  • Znajomość metodologii oceny ryzyka (DFMEA)
  • Umiejętność czytania i pracy z dokumentacją inżynierską
  • Znajomość metodologii rozwiązywania problemów (m.in. 8D, PDCA, DOE, Lean Six Sigma)
  • Umiejętność dostarczenia wysokiej jakości dokumentacji technicznej
  • Praktyczna znajomość programów MS Office
  • Znajomość programów typu CAD (atutem będzie znajomość oprogramowania PLM)
  • Znajomość języka angielskiego i niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • Gotowość do odbywanie podróży służbowych

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku
  • Dobrą atmosferę pracy
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia medycznego na preferencyjnych warunkach
  • Benefity wynikające z Funduszu Socjalnego
  • Możliwość korzystania z karty sportowej
  • Dofinansowanie do kantyny

Osoby zainteresowane zachęcamy do aplikowania.
Oferta pracy, na którą zgłaszasz swoją kandydaturę wymaga wypełnienia formularza bezpośrednio na stronie Pracodawcy.

Klikając "Aplikuj" zostaniesz przekierowany na stronę internetową Pracodawcy.

Zobacz wszystkie oferty pracy

Czy chcesz otrzymywać oferty pracy na podobne stanowiska?

Utwórz powiadomienie e-mail

Zapisani kandydaci otrzymują informacje jako pierwsi.

Podziel się ze znajomymi