Inżynier ds. procesu i rozwoju produktu

Hays Poland

Katowice, śląskie

Hays Poland

Katowice
Katowice
NR REF.: 1156677

Dla Naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży automotive, poszukujemy kandydatów na stanowisko Inżyniera ds. procesu i rozwoju produktu.

Lokalizacja: Katowice

 Obowiązki:

  • Wsparcie projektu rozwoju produktu
  • Ocena wykonalności produktu poprzez inicjowanie testów i prób w porównaniu z wymaganiami Klienta.
  • Tworzenie i aktualizowanie danych produktów i procesów (zestawienie materiałów, specyfikacje zakupionych części, krytyczne parametry procesu, rysunki, DFMEA)
  • Przygotowanie i aktualizacja PCC (obliczenia kosztów części)
  • Zapewnienie ciągłego doskonalenia poprzez zbieranie i wdrażanie wniosków wyciągniętych z faz rozwoju produktu, walidacji produktu i produkcji seryjnej.
  • Nadzór nad odpowiednimi czynnościami prototypowania
  • Zarządzanie produktami i procesem PFMEA
  • Wspieranie działów narzędziowych i jakościowych przy definiowaniu narzędzi i mierników oraz wspieranie uruchomienia narzędzi i procesów seryjnych
  • Dbałość o prowadzony rozwój produktu zgodny z systemem jakości
  • Wspieranie zmian inżynieryjnych według wymagań Klienta

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Min. 3 lata doświadczenia w rozwoju produktów w branży motoryzacyjnej
  • Doświadczenie w zakresie przetwarzania pianek PUR lub materiałów włóknistych
  • Znajomość metodologii oceny ryzyka (DFMEA)
  • Umiejętność czytania i pracy z dokumentacją inżynierską
  • Znajomość metodologii rozwiązywania problemów (m.in. 8D, PDCA, DOE, Lean Six Sigma)
  • Umiejętność dostarczenia wysokiej jakości dokumentacji technicznej
  • Praktyczna znajomość programów MS Office
  • Znajomość programów typu CAD (atutem będzie znajomość oprogramowania PLM)
  • Znajomość języka angielskiego i niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • Gotowość do odbywanie podróży służbowych

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku
  • Dobrą atmosferę pracy
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia medycznego na preferencyjnych warunkach
  • Benefity wynikające z Funduszu Socjalnego
  • Możliwość korzystania z karty sportowej
  • Dofinansowanie do kantyny

Osoby zainteresowane zachęcamy do aplikowania.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy