Inżynier ds. Optymalizacji - rekrutacja online

HRK S.A.

Kutno, łódzkie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, globalnej firmy produkcyjnej z branży farmaceutycznej, poszukujemy:

Inżynier ds. OptymalizacjiMiejsce pracy: Kutno

Zadania:

  • Realizacja projektów optymalizacyjnych w zakresie procesów produkcyjnych oraz okołoprodukcyjnych.
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów.
  • Przygotowywanie i wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych.
  • Wdrażanie nowych metod rozwiązywania problemów i optymalizacji procesów;
  • Merytoryczne wsparcie działów i filarów w obszarze metod  rozwiązywania problemów i optymalizacji procesów, monitorowanie i raportowanie wyników projektów.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z projektami optymalizacyjnymi.
  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym (praca w międzynarodowych zespołach).
  • Umiejętność organizacji czasu pracy z dozą samodyscypliny.
  • Mile widziana znajomość narzędzi lean manufacturing.

Oferujemy:

  • Praca w nowoczesnym, zautomatyzowanym zakładzie produkcyjnym.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy.
  • Szeroki pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie dojazdów, program kafeteryjny, świadczenia ZFŚS).
  • Dofinansowanie nauki języka obcego oraz dodatkowych kursów lub szkół podyplomowych.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.