Inżynier ds. ofertowania

Hays Poland

Wroclaw, wielkopolskie

Hays Poland

Wroclaw
Wroclaw
NR REF.: 1174170

Obecnie dla jednego z naszych klientów Generalnego Wykonawcy specjalizującego się w realizacjach magazynowych i przemysłowych poszukujemy osoby na stanowisko - Inżyniera ds. Ofertowania.

Lokalizacja pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:
- Opracowywanie kalkulacji cenowych i przygotowywanie ofert;
- Przygotowywanie zapytań i zbieranie ofert od podwykonawców;
- Analiza materiałów przetargowych oraz specyfikacji techniczne
- Prowadzenie negocjacji handlowych

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe techniczne
- Doświadczenie na podobnym stanowisku, w sektorze magazynowym
- Umiejętność analizy dokumentacji technicznej i samodzielność w działaniu
- Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym. Dodatkowym atutem będzie komunikatywne posługiwanie się językiem niemieckim
- Prawo jazdy kat. B

- Klient oferuje pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z możliwością rozwoju i budowania swojej kariery w międzynarodowym środowisku.
- Atrakcyjne wynagrodzenie oraz zatrudnienie na podstawie Umowy o Pracę, wzbogacone pakietem benefitów tj. prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie zdrowotne
- Samochód służbowy

Zainteresowane osoby zapraszam do aplikowania na ofertę.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy