Inżynier ds. kontaktu z Klientem (Customer Service) k/m

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem organizacji, zapraszamy do procesu rekrutacyjnego inżynierów jakości ds.kontaktu z Klientem

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest nowoczesna, międzynarodowa firma z branży Automotive.

Opis stanowiska

Kontakt z klientem oraz reprezentowanie firmy wobec klienta (audyty, wizyty, telekonferencje, wsparcie techniczne).

Obsługa reklamacji klienta (rejestrowanie, powoływanie zespołu interdyscyplinarnego, nadzór nad raportem 8D)

Prowadzenie kluczowych analiz defektów, raportowanie do kierownictwa

Rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych i operacyjnych

Nadzorowanie kosztów jakości

Prowadzenie statystyk dotyczących procesów reklamacyjnych

Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Profil kandydata

Wykształcenie wyższe, (wykształcenie z zakresu zarządzania jakości będzie dodatkowym atutem)

Doświadczenie w pracy zwiazanej z branży automotive, znajomość wymagań klientów

Znajomość norm ISO 9001 i IATF 16949

Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i w piśmie ( min B2)

(Znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem)

Znajomość narzędzi jakościowych (m.in. Six Sigma, FMEA, 8D, Diagram Ishikawy, Pareto, Cykl Deminga, Wykres Gantta)

Szybkość działania i podejmowania decyzji

Zdolność pracy w zespole, komunikatywność, umiejętność rozwiązywania konfliktów

Gotowość do podróży służbowych

Oferujemy

Udział w projekcie greenfield

Pracę w międzynarodowej firmie

Atrakcyjny pakiet benefitów (Prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie)

Dofinansowanie do nauki języka angielskiego

Wdrożeniowy program oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje - możliwość zagranicznych podróży służbowych

Pakiet relokacyjny

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34 krajach na całym... świecie. Ponad 35 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować skuteczne metody pracy oraz długą listę usatysfakcjonowanych Firm oraz Kandydatów. Nasi konsultanci zawsze posiadają doświadczenie biznesowe wyniesione z obszarów dla których rekrutują, znają środowisko oraz mechanizmy rządzące rynkiem. Połączenie wyspecjalizowanych konsultantów oraz globalnej bazy danych, sprawia, że działamy sprawnie i efektywnie, zawsze odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
22/05/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive