Inżynier ds. kontaktu z Klientem (Customer Service) k/m

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

W związku z dynamicznym rozwojem organizacji, zapraszamy do procesu rekrutacyjnego inżynierów jakości ds.kontaktu z Klientem

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest nowoczesna, międzynarodowa firma z branży Automotive.

Opis stanowiska

Kontakt z klientem oraz reprezentowanie firmy wobec klienta (audyty, wizyty, telekonferencje, wsparcie techniczne).

Obsługa reklamacji klienta (rejestrowanie, powoływanie zespołu interdyscyplinarnego, nadzór nad raportem 8D)

Prowadzenie kluczowych analiz defektów, raportowanie do kierownictwa

Rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych i operacyjnych

Nadzorowanie kosztów jakości

Prowadzenie statystyk dotyczących procesów reklamacyjnych

Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Profil kandydata

Wykształcenie wyższe, (wykształcenie z zakresu zarządzania jakości będzie dodatkowym atutem)

Doświadczenie w pracy zwiazanej z branży automotive, znajomość wymagań klientów

Znajomość norm ISO 9001 i IATF 16949

Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i w piśmie ( min B2)

(Znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem)

Znajomość narzędzi jakościowych (m.in. Six Sigma, FMEA, 8D, Diagram Ishikawy, Pareto, Cykl Deminga, Wykres Gantta)

Szybkość działania i podejmowania decyzji

Zdolność pracy w zespole, komunikatywność, umiejętność rozwiązywania konfliktów

Gotowość do podróży służbowych

Oferujemy

Udział w projekcie greenfield

Pracę w międzynarodowej firmie

Atrakcyjny pakiet benefitów (Prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie)

Dofinansowanie do nauki języka angielskiego

Wdrożeniowy program oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje - możliwość zagranicznych podróży służbowych

Pakiet relokacyjny

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page