Inżynier ds. jakości dostawców (k/m)

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Osoba na stanowisku będzie odpowiedzialna za proces zarządzania dostawcami oraz weryfikację zgodności standardów jakościowych.
Przeprowadzanie audytów dostawców w celu zapewnienia zgodności z normami.
Aktywny udział w inicjatywach i projektach związanych z rozwojem jakości dostawców, w oparciu o uzgodnione plany kontroli jakości.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma

Opis stanowiska

Weryfikacja produktów i procesu dostawcy w ramach określonych projektów zgodnie z określonym procesem
Udział w projektach oszczędnościowych
Prowadzenie audytów u dostawców
Podejmowanie działań w celu zapewnienia oczekiwanej jakości dostaw poprzez współpracę i budowanie relacji z dostawcami
Tworzenie i weryfikacja planów kontroli wejściowej
Zarządzanie procesem reklamacji w przypadku niezgodności od dostawców poprzez dogłębną analizę przyczyn problemu, działań korygujących i prewencyjnych
Prowadzenie dokumentacji jakościowej dla komponentów i dostawców w tym zatwierdzanie PPAP
Śledzenie trendów rynkowych w zakresie optymalizacji kosztowych technik produkcji
Proponowanie rozwiązań w obszarze nowych części

Profil kandydata

Wykształcenie wyższe
Znajomość procesów produkcyjnych
Doświadczenie w środowisku produkcyjnym minimum 3-5 lat
Bardzo dobra znajomość jęz. Angielskiego w mowie i piśmie
Mile widziana praktyczna znajomość Lean Six Sigma
Prawo jazdy kat. B
Gotowość do wyjazdów służbowych, 25-50%
Znajomość narzędzi jakościowych (FMEA, 8D)
Orientacja na Klienta, zarówno wewnętrznego, jak i zewnętrznego
Orientacja na Continous Improvement oraz na międzynarodową wpsółpracę

Oferujemy

Szkolenia podnoszące kwalifikacje

Pracę w przyjaznym i dynamicznie rozwijającym się środowisku

Pracę w oparciu o nowoczesną technologię

Atrakcyjny pakiet socjalny

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page