Inżynier ds. instalacji wentylacji i klimatyzacji

Mysłowice, śląskie

PWP INŻYNIERIA Sp. z o.o

Opis stanowiska pracy

Główne zadania:

  • Realizacja kontraktu, koordynowanie prac na budowie
  • Nadzorowanie jakości i terminowości wykonywanych robót
  • Współpraca z kierownikiem
  • Analiza dokumentacji technicznej (w tym optymalizacja rozwiązań projektowych)
  • Sporządzanie przedmiarów i kosztorysów ofertowych

Oczekiwania od Kandydata:

  • Wykształcenie wyższe techniczne: Inżynieria środowiska lub pokrewne
  • Zaangażowanie, samodzielność, dyspozycyjność, komunikatywność
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office, AutoCad,
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o mocnej pozycji rynkowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość skorzystania z pakietu kafeteryjnego dla pracowników i ich rodzin
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Przyjazną atmosferę pracy

PWP Katowice Spółka z o.o. ,należąca do GRUPY INTROL od lat produkuje nowoczesne... urządzenia dla oczyszczalni ścieków. Wraz ze wzrastającą świadomością ekologiczną i surowymi normami, wprowadzanymi przez Unię Europejską, pozyskuje nowe grupy odbiorców (np.: zakłady przemysłowe). PWP Katowice stale rozszerza ofertę produkcyjną i handlową tak, aby każdy Klient miał zapewnioną kompleksową obsługę związaną z mechanicznym oczyszczaniem ścieków oraz obróbką i zagospodarowaniem osadu.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
21/01/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inżynieria