Inżynier ds. instalacji wentylacji i klimatyzacji

PWP INŻYNIERIA Sp. z o.o

Mysłowice, śląskie

Od: PWP INŻYNIERIA Sp. z o.o
Miejsce pracy: Mysłowice

Główne zadania:

  • Realizacja kontraktu, koordynowanie prac na budowie
  • Nadzorowanie jakości i terminowości wykonywanych robót
  • Współpraca z kierownikiem
  • Analiza dokumentacji technicznej (w tym optymalizacja rozwiązań projektowych)
  • Sporządzanie przedmiarów i kosztorysów ofertowych

Oczekiwania od Kandydata:

  • Wykształcenie wyższe techniczne: Inżynieria środowiska lub pokrewne
  • Zaangażowanie, samodzielność, dyspozycyjność, komunikatywność
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office, AutoCad,
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o mocnej pozycji rynkowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość skorzystania z pakietu kafeteryjnego dla pracowników i ich rodzin
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Przyjazną atmosferę pracy