Inżynier ds. form wtryskowych

Hays Poland

Wroclaw, dolnośląskie

Hays Poland

Wroclaw
Wroclaw
NR REF.: 1177165

Dla naszego klienta, lidera w branży automotive, wiodącego, globalnego dostawcy technologii i usług, poszukujemy osoby na stanowisko Inżyniera ds. form wtryskowych.

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój i wdrażanie nowych form wtryskowych, koordynacja usprawnień i modyfikacji zgodnie z wymaganiami technicznymi oraz wytycznymi projektowymi,
  • Definiowanie sposobu realizacji napraw, usprawnień i modyfikacji form w produkcji seryjnej oraz nadzór nad ich realizacją,
  • Analiza przyczyn awarii i wdrażanie działań zapobiegawczych,
  • Uczestnictwo w testach oraz walidacjach form wtryskowych, identyfikacja problemów i definiowanie usprawnień w zakresie korekt narzędziowych,
  • Aktywne wspieranie innych działów w poszukiwaniu usprawnień oraz rozwiązywaniu problemów,
  • Uczestnictwo w spotkaniach projektowych oraz raportowanie działań,
  • Współpraca z dostawcami z Polski i zza granicy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne wyższe (kierunek Mechanika i Budowa Maszyn lub pokrewne),
  • 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku o podobnym charakterze lub jako konstruktor form wtryskowych,
  • Znajomość rysunku technicznego i obsługa oprogramowania CAD
  • Dobra znajomość konstrukcji oraz technologii wytwarzania form wtryskowych,
  • Znajomość technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych,
  • Znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,

To oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Dofinansowanie do karty Multisport, grupowego ubezpieczenia na życie i opieki medycznej,
  • Stołówka na miejscu – pracodawca współfinansuje koszt posiłków,
  • Premie roczne i okolicznościowe
  • Wspólne integracje i imprezy pracownicze

Hays Poland Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia wpisaną do rejestru prowadzonego przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy