Inżynier ds. form wtryskowych (m/f)

Michael Page

Gliwice, śląskie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za utrzymanie, modyfikację i wsparcie we wdrażaniu form wtryskowych.

Informacje o kliencie

Międzynarodowa firma produkcyjna, operująca już na ponad 40 rynkach, będąca liderem w branży tworzyw sztucznych dostarczająca wysokiej jakości rozwiązania swoim Klientom.

Opis stanowiska

  • Udział w odbiorze nowych form wtryskowych
  • Wdrażanie działań wydłużających żywotność narzędzia
  • Zaangażowanie w rozwiązywanie problemów z formami
  • Dobór i walidacja nowych narzędziowni
  • Udział w procesie przeglądu i akceptacji rozwiązań konstrukcyjnych form
  • Wsparcie Działu Utrzymania Form przy naprawach I modyfikacjach narzędzi
  • Rekomendacja i pomoc w doborze części zamiennych
  • Proponowanie/ koordynacja działań/rozwiązań optymalizujących koszty wytwarzania
  • Diagnozowanie awarii narzędzia na podstawie wad detalu
  • Szkolenia/doradztwo techniczne z zakresu form wtryskowych
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną form wtryskowych

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość budowy i konstrukcji form wtryskowych
  • Minimum 3 lata doświadczenia związanego z formami wtryskowymi
  • Dobra znajomość SolidWorks
  • Umiejętność projektowania zmian w narzędziach
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Znajomość dostępnych metod obróbki metali
  • Język angielski: komunikatywny

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie będącej liderem rynku w swojej branży
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Możliwość zdobycia wiedzy specjalistycznej od osób pracujących w dziale R&D

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Gliwice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page