Inżynier ds. Ciągłego Doskonalenia Procesów Lean Manufacturing

IntRec

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Zadania czekające na Ciebie to:

  • wsparcie w rozwoju i wdrożeniu metod Lean w ramach systemu produkcyjnego,
  • analiza istniejących procesów biznesowych i projektowanie docelowych procesów standardowych z wykorzystaniem dostępnych metod i możliwości digitalizacji,
  • kwalifikacja kadry kierowniczej i pracowników w zakresie Lean oraz prowadzenie dedykowanych warsztatów,
  • prowadzenie i koordynacja projektów w obszarze ciągłej poprawy,
  • planowanie, koordynacja i realizacja projektów optymalizacyjnych,
  • wsparcie merytoryczne i szkolenie pracowników w trakcie wdrażania działań i projektów optymalizacyjnych

    Możemy Ci zaoferować:
    • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) w międzynarodowej firmie zatrudniającej ponad 10.000 osób
    • atrakcyjne wynagrodzenie  10000 zł brutto
    • dodatki socjalne (preferencyjne pożyczki, bony towarowe, dofinansowanie wakacji dzieci, paczki świąteczne)
    • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
    • dofinansowanie nauki języków
    • dofinansowanie szkoleń i kursów

Wymagania

Zainteresowała Cię nasza oferta? Aplikuj teraz jeśli:

  • ukończyłeś studia wyższe o specjalizacji organizacja i zarządzanie produkcją, zarządzanie procesami, budownictwo lądowe, budowa maszyn lub podobne,
  • wyróżnia cię pewność w korzystaniu z narzędzi lean management i zarządzaniu procesami (6S, VSM, BPMN itp.),
  • posiadasz praktyczne doświadczenie w realizacji projektów optymalizacji produkcji i procesów,
  • nie sprawia ci problemu swobodne korzystanie z narzędzi IT i oprogramowania biurowego– idealnie doświadczenie w korzystaniu z Power Apps, Power BI,
  • cechuje cię analityczny i systematyczny sposób myślenia, umiejętność rozwiązywania problemów, inicjatywa i zaangażowanie,
  • komunikatywnie znasz j. niemiecki lub angielski
  • posiadasz prawo jazdy kat. B
  • jesteś otwarty na podróże służbowe

Prezentacja firmy

IntRec jest innowacyjnym globalnym dostawcą usług oceny rekrutacji praco... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
10PLN - 10PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca na produkcji