Inżynier ds. Bezpieczeństwa Wybuchowego ATEX

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.

Dla naszego Klenta - znanego producenta, firmy produkcyjnej, która około 2 lat temu otworzyła swoją fabrykę we Wrocławiu i stale się rozwija, poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier ds. Bezpieczeństwa Wybuchowego ATEXMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Wprowadzanie zabezpieczeń przeciwwybuchowych maszyn, przeprowadzanie audytów wg. dyrektywy ATEX, wdrażanie produktów ceryfikowanych.
  • Bieżąca kontrola stanu bezpieczeństwa wybuchowego maszyn w zakładach produkcyjnych firmy w zakresie elektrycznym.
  • Raportowanie i implementacja nowych rozwiązań mających na celu zniwelowanie bądź zlikwidowanie ryzyka eksplozji.
  • Przygotowywanie dokumentacji dotyczącej zabezpieczeń przeciwwybuchowych.
  • Udział w selekcji, odbiorach maszyn i nowych uruchomieniach.
  • Przeprowadzanie szkoleń i warsztatów dla pracowników firmy z obszaru bezpieczeństwa wybuchowego ATEX.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane elektryczne, mechanika i budowa maszyn, inżynieria chemiczna).
  • Znajomość dyrekektywy maszynowej.
  • Praktyczna znajomość ATEX 137 i ATEX 114.
  • Doświadczenie w zakresie bezpieczeństwa BHP oraz programowania sterowników bezpieczeństwa.
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2, praca w środowisku międzynarodowym).

Oferujemy:

  • Umowę o pracę: pierwsza na okres próbny, kolejna na czas nieokreślony.
  • Wynagrodzenie podstawowe + wysokie premie.
  • Benefity: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport, karta lunch pass, nauka języka obcego (angielski lub niemiecki) i inne.
  • Możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku globalnym.
  • Stanowisko eksperckie z funkcją globalną pod znanym brandem.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.