Inżynier ds. bezpieczeństwa maszyn - rekrutacja online

Katowice, śląskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem naszego Klienta - prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Wymagania

Twoje zadania na stanowisku:

  • 50% czasu pracy w trasie: region południowy - dolnośląskie, opolskie, śląskie, małopolskie)
  • Ocena ryzyka maszyn przemysłowych
  • Identyfikacja zagrożeń
  • Szacowanie ryzyka
  • Zalecenia w zakresie redukcji ryzyka
  • Opracowanie raportu z wynikami oceny ryzyka maszyn
  • Ocena zgodności maszyn z wymaganiami prawnymi
  • Wykonywanie pomiarów dobiegów maszyn
  • Prowadzenie szkoleń w zakresie Bezpieczeństwa maszyn

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (automatyka, elektryka, mechatronika)
  • Znajomość budowy i działania maszyn (w tym elektrycznych, pneumatycznych i hydraulicznych układów sterowania)
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych, pneumatycznych i hydraulicznych
  • Znajomość dyrektywy maszynowej 2006/42/WE, narzędziowej 2009/104/WE
  • Znajomość norm zharmonizowanych z dyrektywą 2006/42/WE
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Prawo jazdy kat. B

Nasz Klient oferuje:

  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Wprowadzenie do stanowiska
  • Dużą samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • Możliwość poznania zasady działania różnych maszyn z różnych sektorów przemysłu
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia
  • Narzędzia niezbędne do pracy na tym stanowisku
  • Kartę Multisport, opiekę medyczną
  • Bezpłatny parking rowerowy bądź samochodowy pod firmą
  • Dostęp do wiedzy i szkoleń - możliwość rozwoju kompetencji
  • Wyjazdy integracyjne
  • Pracę z klientami zagranicznymi
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Chillout roomy
  • Rabaty na produkty firmy (pracodawcy)
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Kulturę niekorporacyjną
  • Dopłaty do wypoczynku wakacyjnego

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
24/03/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca Automatyka , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inżynieria