Inżynier ds. Analiz Wytrzymałościowych

Rzeszów, podkarpackie

ALTEN Polska

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska

Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy ALTEN, która skupia ponad 28 000 wybitnych specjalistów IT i inżynierów na całym świecie. Obecnie szukamy Inżyniera ds. Analiz Wytrzymałościowych, który dołączy do naszego zespołu, aby brać udział w najbardziej innowacyjnych projektach technologicznych.

Główne zadania

  • Wykonywanie obliczeń wytrzymałościowych zgodnie z wymaganiami stawianymi elementom projektowanych silników lotniczych,
  • Przygotowywanie oraz prowadzenie badań wytrzymałościowych z wykorzystaniem narzędzi komputerowych,
  • Przeprowadzanie obliczeń wytrzymałościowych części silników lotniczych (kompresorów, łopatek, wirników, obudów),
  • Przeprowadzanie analiz drgań, analiz obciążeń termicznych oraz analiz zmęczeniowych,
  • Współpraca z międzynarodowym zespołem projektantów różnych dyscyplin

Wymagania

Wymagania

  • Minimum 3 lat doświadczenia w wykonywaniu analiz wytrzymałościowych,
  • Wykształcenie wyższe techniczne, kierunki: Mechanika i Budowa Maszyn, Mechatronika lub pokrewne,
  • Wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu mechaniki ogólnej, wytrzymałości materiałów, teorii plastyczności oraz zagadnień wytrzymałości zmęczeniowej,
  • Znajomość teorii MES oraz umiejętność posługiwania się oprogramowaniem CAE,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia,

Mile widziane

  • Mile widziany doktorat z zakresu mechaniki ogólnej, wytrzymałości materiałów bądź teorii MES,

Oferujemy

  • Długofalową współpracę i ciągłe możliwości rozwoju,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Elastyczne formy współpracy (B2B, UoP itd.),
  • Pakiet benefitów (Multisport, MyBenefit, Medicover),
  • Możliwość certyfikacji i szkoleń,
  • Pakiet i wsparcie relokacyjne, w przypadku zmiany miejsca zamieszkania.

Nie wahaj się ani chwili i dołącz do naszego zespołu!

Jesteśmy częścią ALTEN Group, skupiającej na całym świecie ponad 33 000 specjalistów z... dziedziny Inżynierii oraz IT. Realizujemy najbardziej innowacyjne projekty technologiczne dla branż: kosmicznej, lotniczej, motoryzacji, finansowej, bezpieczeństwa i obronności, medycznej, energetycznej oraz przemysłu kolejowego i morskiego. Tworzymy zespół pasjonatów technologii, którzy udowadniają, że ALTEN jest światowym liderem usług konsultingu inżynieryjno-technologicznego. Na co dzień bardzo ważna jest dla nas nieformalna, miła atmosfera. Zależy nam na dzieleniu się wiedzą, pomysłami i otwartością na innych.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
21/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca IT - Hardware / Information Systems , Praca Inne , Praca Inżynieria