Inżynier do sprzedaży urządzeń pomiarowych i serwisu

TSI Sp. z o.o. w Chorzowie

41-506 Chorzów, śląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy doświadczonego inżyniera, który będzie odpowiedzialny za sprzedaż, serwis, instalację oraz obsługę analizatorów mierzących stężenia gazów, parametry wody i innych cieczy, oraz aparatów monitorujących atmosferę otoczenia. Kandydat powinien posiadać specjalizację w jednej z następujących dziedzin: fizyka, elektronika lub automatyka.

**Obowiązki:**

- Marketing , Sprzedaż, Instalacja, konserwacja i serwisowanie analizatorów gazów, parametrów wody i cieczy.
- Diagnozowanie i naprawa usterek w sprzęcie pomiarowym.
- Konfiguracja i kalibracja urządzeń pomiarowych.
- Współpraca z międzynarodowym zespołem (niezbędne swobodne posługiwanie się językiem angielskim)
- Prowadzenie dokumentacji serwisowej i raportowanie działań.

**Oferujemy:**

- Stabilne zatrudnienie i rozwijającą pracę
- Możliwość rozwoju zawodowego i awansu.
- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia.
- Przyjazne i elastyczne środowisko pracy i możliwość realizacji ciekawych projektów.

Wymagania

- Stopień wyższy (inżynier, magister) w dziedzinie fizyki, elektroniki, automatyki lub pokrewnej.
- Doświadczenie w serwisie, instalacji i obsłudze analizatorów mierzących stężenia gazów oraz parametry wody i cieczy.
- Znajomość zasad działania aparatów monitorujących atmosferę otoczenia.
- Umiejętność interpretacji wyników pomiarów oraz diagnozowania usterek.
- Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność.
- Umiejętność obsługi narzędzi i urządzeń serwisowych.

Jeśli jesteś osobą pełną entuzjazmu, posiadającą odpowiednie kwalifikacje oraz chętną do pracy, to czekamy na Twoje zgłoszenie! Wyślij swoje CV wraz z listem motywacyjnym. z tematem "Aplikacja - Inżynier ds. Sprzedaży, Serwisu i Instalacji Analizatorów".

Prezentacja firmy

TSI Sp. z o.o. jest polskim przedstawicielem firmy TSI Incorporated, ame... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/03/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Analityka, Praca Automatyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis