Sii Sp. z o.o.

Inżynier CAD

Miejsce pracy: Rzeszów
Wyzwania przed Tobą:

Dołączysz do projektu z obszaru automotive, biorąc udział m.in. w zaawansowanym modelowaniu powierzchniowym turbosprężarek.

Zadania:

  • Zaawansowane modelowanie powierzchniowe (tworzenie powierzchni przez przekroje i na siatce krzywych, wyciągnięcie po krzywych z kontrolą pola przekroju, przeciągnięcia zmienne, powierzchnie łączące)
  • Edycja i analiza krzywych i powierzchni (edycja splajnów, analiza przenikania powierzchni, rozwinięcia krzywych i powierzchni, sprawdziany krzywizny, ciągłości i styczności dla krzywych i powierzchni)
  • Edycja tzw. ślepych geometrii czyli modeli 3D bez historii (umiejętność edycji promieni, odejmowania i dodawania objętości brył)
  • Tworzenie dokumentacji 2D (widoki, rzuty, przekroje, tolerowanie)
  • Tworzenie złożeń (wiązania pomiędzy złożeniami, a obiektami, kopiowanie geometrii pomiędzy złożeniami)
  • Smart Modeling (ograniczona ilość operacji, modelowanie parametryczne, łatwość edycji operacji, tworzenie operacji opartych na tzw. basic features
Oczekiwane umiejętności:
  • Bardzo dobra znajomość systemów CAD (Creo, Catia, NX)
  • Umiejętność zrozumienia złożonych rysunków technicznych, szkiców, łańcuchów wymiarowych oraz standardów wymiarowania i tolerowania (GD&T)
  • Bardzo dobra znajomość procesów i technologii wytwarzania kluczowych elementów turbosprężarek (głównie odlewnictwo, odkuwanie, frezowanie i toczenie)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie (rozmowy f2f, telekonferencje, spotkania) i piśmie (email, prezentacje ppt). Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu mechanicznym, mile widziane w specjalności budowy maszyn lub o podobnej specyfikacji
  • Doświadczenie w przemyśle motoryzacyjnym przy pracach związanych z konstrukcją silników spalinowych, układów regulacji i doładowania
Korzyści dla Ciebie:
  • Dołączysz do Lidera. Zatrudniając ponad 4 000 specjalistów, Sii jest najszybciej rozwijającym się, odnoszącym największe sukcesy i bezdyskusyjnym numerem 1 wśród firm IT i inżynierii w Polsce!
  • Weźmiesz udział w pełnych wyzwań projektach, które realizujemy dla kilkuset prestiżowych klientów z całego świata z różnych sektorów i branż
  • Gwarantujemy Ci wiele możliwości rozwoju dzięki naszej aplikacji Job Changer, która umożliwi Ci zmianę projektu, obszaru działalności czy miejsca pracy
  • Będziesz pracować z najlepszymi ekspertami w pełnych pasji zespołach, używając zaawansowanych i najnowocześniejszych technologii
  • Czeka na Ciebie Najlepsze Miejsce Pracy z doskonałą atmosferą i autentycznymi wartościami. Poznasz tutaj wielu nowych, fantastycznych ludzi!
  • Wesprzemy Cię w realizacji Twoich inicjatyw i marzeń w ramach programów wsparcia pasji oraz Power Volunteers
  • Zaprosimy Cię do udziału w niesamowitych spotkaniach integracyjnych, grupach zainteresowań i meetupach
  • Spodobają Ci się nasze komfortowe, najwyższej klasy, nowocześnie zaprojektowane biura w dogodnych lokalizacjach
Aplikuj poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie