Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • uczestniczenie w przygotowaniu i organizacja budowy
  • prowadzenie dokumentacji budowy zgodnie z wymaganiami prawa budowlanego
  • nadzór oraz koordynacja pracy pracowników i podwykonawców
  • raportowanie postępu realizowanych prac
  • rozliczanie budowy w odniesieniu do zatwierdzonego budżetu

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia cennego doświadczenia zarówno na budowach krajowych, jak i zagranicznych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe budowlane lub wykształcenie średnie techniczne
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy własnej

Mile widziane:

  • zaangażowanie
  • prawo jazdy kategorii B
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane sp. z o.o. działa na rynku budowlanym
od 1991 roku w... ramach Grupy Kapitałowej POLSERVICE.

To nowoczesne przedsiębiorstwo o dużym potencjale technicznym
i osobowym. Spółka obecnie zatrudnia około 600 pracowników na terenie kraju oraz poza jego granicami (Niemcy, Holandia, Słowacja, Czechy). Od 2009 r. spółka prowadzi działalność developerską.

BESTA jest doskonałym miejscem do realizacji planów i ambicji zawodowych, zapewniając jednocześnie odpowiednie warunki finansowe i socjalne, dające poczucie stabilizacji.

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
27/08/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Inne , Praca Inżynieria