Opis stanowiska pracy

- nadzorowanie jakości i terminowości robót zgodnie z dokumentacja budowlaną
- nadzór nad realizacją robót w oparciu o wymagania kontraktu
- koordynacja pracy pracowników własnych oraz podwykonawców
- współpraca z Inwestorem
- nadzór nad przestrzeganiem bhp,
- raportowanie postępu prac na budowie ,
- nadzór nad dokumentacja wykonawczą

Wymagania

- obsługa komputera - znajomość programów do kosztorysowania ,
- samodzielność w działaniu
- dyspozycyjność
- dobra organizacja pracy
- umiejętności organizacyjne i do kierowania zespołem pracowników

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się budownictwem wodnym ,tj.; <br/>- budowle hydrotechnicz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
3 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria