Opis stanowiska pracy

Poszukujemy kandydata na stanowisko:

INŻYNIERA BUDOWY

Miejsce pracy: Rybnik, woj. śląskie

Obowiązki na stanowisku pracy:

  • kontrola jakości i terminowości wykonywanych robót budowlanych,
  • monitorowanie zgodności prowadzonych robót z dokumentacją wykonawczą,
  • weryfikacja dokumentacji wykonawczej,
  • prowadzenie kontroli robót podwykonawców i ich rozliczanie,
  • sporządzanie kalkulacji roboczych oraz ilościowe, jakościowe i kosztowe rozliczanie etapów robót,
  • budowanie bazy danych rynkowych (np. konkurencja, ceny, podwykonawcy, dostawcy),
  • przygotowywanie cyklicznych raportów na temat postępów realizowanych prac,
  • ofertowanie zakresów robót oraz prowadzenie negocjacji warunków umowy z podwykonawcami

Wymagania

  • doświadczenie na stanowisku inżyniera budowy min. 3 lata pracy na budowie
  • wykształcenie wyższe
  • prawo jazdy kat. B
  • dobra znajomość programów AutoCAD, MS Office,
  • dokładność i odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • zaangażowanie oraz chęci do pracy,
  • umiejętności analitycznego wyciągania wniosków z analizowanej dokumentacji,
  • dyspozycyjności i gotowości do pracy w terenie (obszar woj. śląskie),

Prezentacja firmy

MEGADOM.PL to błyskawicznie rozwijająca się na polskim rynku firma budow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria