Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • weryfikacja dokumentacji technicznej,
  • kontrola jakości, terminowości i stanu zaawansowania robót budowlanych zgodnie z przyjętym harmonogramem,
  • przeprowadzanie odbiorów wewnętrznych w sposób przewidziany procedurami jakościowymi,
  • przygotowanie wykonanych robót do odbiorów inwestorskich,
  • sporządzanie obmiarów, zestawień materiałowych i cenowych,
  • rozliczanie wykonanych robót, materiałów, sprzętu, podwykonawców,
  • udział w naradach z podwykonawcami,
  • bieżąca współpraca z kierownictwem budowy i nadzorem w zakresie realizowanych zadań.

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • doświadczenia zawodowego zdobytego w budownictwie (obiekty mieszkaniowe, biurowe, przemysłowe) - ewentualne osoby bez doświadczenia,
  • wykształcenia wyższego technicznego, kierunkowego: budownictwo,
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień budowlanych wykonawczych,
  • wiedzy technicznej w zakresie robót budowlanych,
  • bardzo dobrej organizacji pracy,
  • komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole.

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilne zatrudnienie w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję na rynku budowlanym,
  • możliwość poszerzania doświadczenia we współpracy z zespołem specjalistów i ekspertów, zapewniającego gwarancję zawodowego i osobistego rozwoju,
  • podjęcie zatrudnienia od marca / kwietnia 2020 r.

Przedsiębiorstwo nasze powstało w 1955 roku nosząc nazwę Poznańskie Przedsiębiorstwo Robót... Elewacyjnych. Przez kolejne lata następowały zmiany nazwy, aż w maju 1997 firma została przekształcona w Spółkę z o. o i zarejestrowana pod nazwą Przedsiębiorstwo Budowlano – Usługowe „BUDOPOL – Poznań”. Firma charakteryzuje się wykonawstwem robót budowlanych w szerokim tego słowa znaczeniu. Realizujemy inwestycje w najnowszych technologiach, niejednokrotnie o wysokim stopniu trudności, angażując przy tym cały swój potencjał wiedzy i umiejętności. Doświadczenia zdobyte przy prowadzeniu robót na zasadzie generalnego wykonawcy pozwalają na rozpoczęcie realizacji najbardziej skomplikowanych inwestycji.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/02/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inżynieria , Praca Kadra zarządzająca , Praca Budownictwo / Praca na budowie