Hays Poland

Inżynier budowy

Polska Zachodnia
NR REF.: 1117040

O firmie
Naszym klientem jest, pracujący na najnowocześniejszych technologiach, międzynarodowy producent powłok polimerowych.
Do nowego projektu – budowy fabryki w okolicach Poznania– poszukujemy Inżyniera Budowy z wykształceniem budowlanym lub architektonicznym.

Zakres obowiązków
Do obowiązków osoby na tym stanowisku wchodzić będzie monitorowanie przepływu dokumentacji między placem budowy a biurem projektowym, uzyskiwanie niezbędnych pozwoleń, kontrola nad jakością i terminowością prac, ścisła współpraca z Kierownikiem Budowy po stronie Generalnego Wykonawcy, z firmami podwykonawczymi oraz biurem projektowym. Inżynier budowy raportuje do Dyrektora Zakładu.

Czego oczekujemy?
Od kandydatów oczekujemy wykształcenia wyższego kierunkowego: architektura lub budownictwo, dyspozycyjności do pracy na pełnym etacie, znajomości obsługi komputera, pakietu Office oraz programów typu CAD, znajomości języka angielskiego technicznego w stopniu co najmniej dobrym. Mile widziane uprawnienia budowlane, lecz nie jest to wymogiem. Dodatkowymi atutami będzie doświadczenie zdobyte przy podobnych projektach.

Co oferujemy?
Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, system premii i bonusów, pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta OK, ubezpieczenie grupowe), możliwość zdobycia doświadczenie w międzynarodowej firmie, udział w ciekawych projektach, niezbędne narzędzia do pracy takie jak laptop i telefon służbowy.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy