Opis stanowiska pracy

Naszym klientem jest polska firma o ugruntowanej pozycji i bogatym doświadczeniu na rynku nieruchomości komercyjnych. W związku z dynamicznym rozwojem firmy aktualnie poszukujemy kandydata odpowiedniego do objęcia stanowiska:

Inżynier Budowy

Osoba zatrudniona na stanowisku Inżyniera Budowy będzie odpowiedzialna za sprawowanie nadzoru nad budową ośrodka agroturystycznego zlokalizowanego w Toskanii. Do zadań osoby na tym stanowisku należeć będzie również kontrola zaawansowania prac oraz egzekwowanie prawidłowości i terminowości wykonywanych robót. Weryfikacja dokumentacji projektowej oraz opłacalności rozwiązań projektowych i technicznych proponowanych przez projektanta oraz wsparcie i bezpośrednia współpraca z Kierownikiem Kontraktu i Kierownikiem Budowy. Po zakończeniu inwestycji we Włoszech zatrudniona osoba wróci do pracy na terenie Polski w ramach innego projektu realizowanego przez pracodawcę.

Nasz klient zapewnia:

  • Pracę w jednej z najdynamiczniej rozwijających się firm sektora budownictwa biurowego
  • Duże oraz zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów pracowniczych
  • Dobrą atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony Dyrektora i pozostałych współpracowników
  • Udział w szkoleniach i konferencjach związanych z wykonywaną pracą

U kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Znajomość języka angielskiego i/lub włoskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Gotowość relokacji do Włoch na okres 4-6 miesięcy – firma zapewnia pakiet relokacyjny
  • Wyższe wykształcenie techniczne w zakresie budowlanym
  • Doświadczenie we współkierowaniu projektem, kosztorysowaniu inwestycji i tworzeniu harmonogramów na międzynarodowych projektach

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
03/04/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena