Agencja Zatrudnienia KS Service

Inżynier Budowy

Miejsce pracy: Batorowo, Poznań, Tarnowo Podgórne, Szamotuły, Oborniki, Grodzisk Wielkopolski, Nowy Tomyśl

Miejsce pracy: Batorowo

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • bogaty system premiowy
  • udział w sesjach szkoleniowych w Polsce i za granicą
  • uczestnictwo w wydarzeniach marketingowych na całym świecie
  • uczestnictwo przy wyborze klientów

GŁÓWNE ZADANIA:

  • tworzenie umów i ich rozliczanie
  • utrzymywanie stałego kontaktu z partnerami biznesowymi
  • sprawowanie pieczy nad kontraktami
  • koordynowanie i kontrolowanie środków finansowych przy realizacji projektu
  • pozyskiwanie klientów oraz prowadzenie negocjacji

OCZEKUJEMY:

  • 3-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • znajomości zasad kosztorysowania i rozliczania robót
  • znajomości prawa budowlanego oraz rysunku technicznego

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.