Inżynier Budowy - sieci trakcyjne

Hays Poland

Polska, pomorskie

Hays Poland

Polska
Polska
NR REF.: 1119347

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma budowlana, która realizuje kluczowe inwestycje w branży budownictwa kolejowego.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe – elektrotechniczne (lub w trakcie studiów drugiego stopnia)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office,
  • Znajomość norm i przepisów budowlanych,
  • Znajomość zagadnień branży elektrycznej,
  • Komunikatywność,
  • Umiejętność organizacji własnej pracy
  • Rzetelność, dokładność, terminowość,
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do pracy na kontraktach infrastrukturalnych w całej Polsce.

Zakres obowiązków:
  • Nadzór nad pracą pracowników, operatorów sprzętu budowlanego i podwykonawców
  • Planowanie zapotrzebowania materiałowego
  • Dbałość o terminowość prac
  • Wsparcie Kierownika Robót
  • Kontakty z podwykonawcami
  • Nadzór nad właściwą realizacją projektu

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość zdobycia niezbędnej praktyki na potrzeby uprawnień budowlanych
  • Szkolenia na koszt firmy
  • Interesującą pracę w międzynarodowym środowisku
  • Bogaty pakiet socjalny
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy