Inżynier Budowy - rekrutacja online

Szczecin, zachodniopomorskie

HRK S.A.

Opis stanowiska pracy

Inżynier BudowyMiejsce pracy: Szczecin

ZADANIA:

  • nadzór nad procesem realizacji w zakresie robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy,
  • nadzór i odpowiedzialność za pracę podległego zespołu,
  • nadzór i koordynacja pracy podwykonawców,
  • prowadzenie negocjacji z potencjalnymi podwykonawcami,
  • rozwiązywanie problemów technicznych na budowie,
  • współpraca z przedstawicielami Inwestora.

WYMAGANIA WOBEC KANDYDATÓW:

  • wykształcenie wyższe budowlane,
  • doświadczenie w pełnieniu stanowiska Inżyniera po stronie firmy wykonawczej, preferowane doświadczenie po stronie GW,
  • dobra znajomość obsługi MS Office, w szczególności MS Excel,
  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów,
  • umiejętność współpracy z podwykonawcami,
  • umiejętności negocjacyjne,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie przy realizacji ciekawego projektu
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (lub B2B)
  • Możliwość rozwoju zawodowego i nabywania nowych umiejętności i doświadczeń,
  • Pracę w przyjaznej atmosferze,
  • Niezbędne narzędzia pracy.

HRK jest jedną z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim.... Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Katowicach i Wrocławiu. Nasi konsultanci tworzą interdyscyplinarny zespół profesjonalistów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
06/02/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie