Inżynier Budowy - rekrutacja online

HRK S.A.

Gorzyczki, śląskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy działającej jako generalny wykonawca, poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier BudowyMiejsce pracy: Gorzyczki

ZAKRES ZADAŃ I OBOWIĄZKÓW:

  • koordynowanie i nadzorowanie podwykonawców oraz dostawców;
  • nadzorowanie wszystkich aspektów działań dla robót inżynierskich;
  • bieżąca współpraca z firmami podwykonawczymi;
  • wsparcie Kierownika Robót/Budowy przy prowadzonych inwestycjach;
  • opracowywanie dokumentacji budowy oraz sporządzanie kosztorysów i wycen ofertowych;
  • kontrola pod względem jakości i terminowości prowadzonych prac;
  • prowadzenie zamówień na dostawę materiałów i urządzeń.

WYMAGAMY:

  • wykształcenia wyższego budowlanego;
  • doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku;
  • praktycznej znajomości prawa budowlanego;
  • otwartości na pracę delegacyjną;
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • prawa jazdy kat. B;
  • znajomości obsługi komputera (w szczególności programy AutoCad/MS Project);
  • samodzielności, zaangażowania oraz zorganizowania.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w międzynarodowej firmie działającej jako generalny wykonawca;
  • możliwość podjęcia długoterminowej współpracy i uczestniczenia w ciekawych inwestycjach z zakresu budownictwa przemysłowego, logistycznego, retailu oraz biurowego;
  • możliwości rozwoju zawodowego.
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie NNW, ubezpieczenie covid19);
  • niezbędne narzędzia adekwatne do pełnionej funkcji (m.in.laptop, telefon).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.