INŻYNIER BUDOWY / MAJSTER

AMC Budownictwo Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma AMC Budownictwo Sp.zo.o. dla potrzeb wykonania robót żelbetowych realizowanej inwestycji GLOBAL OFFICE PARK w Katowicach (jednej z największych inwestycji budowlanych na Górnym Śląsku), zatrudni na stanowisku: MAJSTER / INŻYNIER BUDOWY

Do obowiązków kandydata należeć będzie:
- Kontrola zgodności wykonanych prac z dokumentacją budowlaną,
- Koordynacja prac grup brygadowych i podwykonawców na powierzonym odcinku robót,
- Planowanie optymalnego wykorzystania dostępnych materiałów niezbędnych do realizacji projektu,

Zapewniamy:
- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
- Atrakcyjne warunki wynagrodzenia adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz praktyki i wiedzy zawodowej,
- System premiowy
- Możliwość awansu
- Narzędzia niezbędne do pracy
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub własna działalność

Wymagania

- Minimum 2 lata doświadczenia na wyżej wymienionym stanowisku,
- Umiejętności czytania rysunku technicznego oraz metod i technik budowlanych,
- Umiejętności obsługi komputera tj. dobra znajomość MS Office i programów typu CAD
- Umiejętności obsługi podstawowych urządzeń geodezyjnych
- Mobilność i dyspozycyjność

Prezentacja firmy

AMC Budownictwo Sp. z o.o. jako firma wykonawcza jest w pełni świadoma o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/03/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
5 000PLN - 8 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Kadra zarządzająca, Praca Praca dla studenta