Inżynier budowy (kubatura)

POLAQUA Sp. z o.o.

Szczecin, zachodniopomorskie

poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin

ZADANIA:
• Analiza dokumentacji projektowej, Specyfikacji Technicznych pod względem zamówienia materiałów i kontraktowania podwykonawców;
• Przygotowywanie wniosków materiałowych oraz zapytań ofertowych;
• Raportowanie postępu prac na budowie i wykorzystania zasobów;
• Nadzorowanie pracy podwykonawców oraz kontrolowanie realizacji robót ogólnobudowlanych w zakresie terminowości i jakości wykonania oraz przestrzegania przepisów BHP;
• Sporządzanie obmiarów i przedmiarów robót ogólnobudowlanych.

WYMAGANIA:
• Wykształcenie wyższe techniczne o profilu ogólnobudowlanym;
• Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
• Znajomość Prawa Budowlanego oraz związanych z nimi przepisów wykonawczych;
• Umiejętność obsługi programów: AutoCAD oraz MS Office (w szczególności programu Excel);
• Otwartość na wiedzę oraz nowe doświadczenia;
• Mile widziana znajomość języka angielskiego;
• Dokładność i precyzja w działaniu oraz zaangażowanie.

OFERUJEMY:
• Stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce i na rynkach międzynarodowych;
• Możliwość poszerzenia doświadczenia zawodowego we współpracy z zespołem ekspertów z branży;
• Pracę w zespole specjalistów z branży;
• Pakiet benefitów.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV za pomocą Aplikuj (znajdującego się po prawej stronie ogłoszenia) dołączając klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.