Inżynier Budowy / Kierownik Robót

ITB Sp. z o.o. Sp. k.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma ITB Sp. z o.o. Innowacyjne Technologie Budowlane, prężnie działająca na rynku budowlanym - specjalizująca się w zakresie napraw konstrukcji budowlanych oraz robót wykończeniowych na obiektach infrastrukturalnych, zatrudni osoby na stanowisko Inżynier Budowy / Kierownik Robót

Miejsce pracy: Cała Polska (południowy zachód, zachód, centrum)

Obowiązki pracownika:

- bezpośrednie kierowanie robotami budowlanymi we współpracy z Generalnym Wykonawcą;
- koordynacja procesów logistycznych w obrębie placu budowy
- nadzór nad zgodnością wykonawstwa z dokumentacją projektową oraz kosztorysem
- przygotowywanie obmiarów robót
- nadzór nad prawidłowym zastosowaniem przewidzianej w projekcie technologii
- udział w procesie rozliczania robót

Oferujemy:

- atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia i zawodowej wiedzy
- pracę w młodym i dynamicznym zespole
- możliwość negocjacji warunków zatrudnienia podczas rozmowy kwalifikacyjnej
- auto służbowe oraz inne narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków

Wymagania

- ukończenie studiów wyższych inżynierskich na kierunku Budownictwo specjalność Mosty lub Konstrukcje Budowlane
- mile widziana znajomość robót związanych z naprawami konstrukcji betonowych m.in. hydroizolacjami żywicznymi, zabezpieczeniem antykorozyjnym konstrukcji budowlanych, betonem natryskowym.
- mile widziane doświadczenie zawodowe przy realizacji obiektów mostowych
- prawo jazdy kategorii B
- rzetelność i odpowiedzialność w działaniu
- umiejętność organizacji pracy brygad roboczych

Prezentacja firmy

ITB to nowoczesna firma specjalizująca się w pracach związanych z tworze... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
6 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca