Inżynier Budowy - Kierownik Robót

Whitehouse Development Sp z o.o.

Wrocław, Kępno, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma realizująca zadania w zakresie budownictwa mieszkaniowego zatrudni Pracownika na stanowisku Inżynier Budowy - Kierownik Robót.

Miejsce pracy: Wrocław, Kępno

Główne obowiązki na powyższym stanowisku to:

  • nadzór nad realizacją prac budowlanych - poszczególne etapy
  • prowadzenie gospodarki materiałowej (kontrola zapotrzebowania i zużycia materiałów)
  • organizacja pracy podwykonawców na budowie oraz sił własnych
  • nadzór nad porządkiem terenu budowy i jej zaplecza,
  • odbiory prac zanikających
  • kontrola kosztów i sporządzenie protokołów rzeczowo - finansowych
  • wykonywanie obmiarów robót

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • chęć zdobywania doświadczenia i wiedzy budowlanej
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • duża inicjatywa własna
  • Prawo Jazdy kat. B

Firma oferuje:

  • dobre warunki pracy
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • perspektywę rozwoju i awansu
  • niezbędne narzędzia do pracy

Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania.

Prezentacja firmy

Whitehouse Development Sp z o.o. to prężnie rozwijająca się firma realiz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Architektura, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Kadra zarządzająca, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis