Inżynier budowy/kierownik robót

ODR Consulting Sp. z o.o.

60-573 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprawne funkcjonowanie budowy.

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej należeć będzie:

  • sprawowanie kontroli nad robotami brygad zatrudnionych w firmie oraz ich       koordynacja
  • przygotowywanie, kontrolowanie harmonogramu robót i budżetu kontraktu
  • kontakt z Inwestorem/Generalnym Wykonawcą, dostawcami i innymi uczestnikami   procesu budowlanego
  • zamawianie materiałów budowlanych oraz koordynacja dostaw
  • odbiór robót pod względem ilościowym i jakościowym
  • bieżąca kontrola wykonywanych robót z dokumentacją wykonawczą
  • kompletowanie dokumentacji powykonawczej

Wymagania

Od kandydata oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego technicznego (Budownictwo)
  • doświadczenia w realizacji robót budowlanych (min. 1 rok)
  • dokładności i odpowiedzialności za wykonywanie powierzonych zadań
  • samodzielności, zaangażowania i chęci rozwoju
  • prawo jazdy kategorii B
  • obsługi pakietu Office i programu AutoCad
  • umiejętności wykonywania obmiarów

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą wykonawczą działającą w branży budowlanej, o szerokim wac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/05/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
4 500PLN - 5 600PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie