Opis stanowiska pracy

Twój zakres obowiązków:

  • realizacja robót kubaturowych oraz infrastrukturalnych
  • określenie i weryfikacja zakresu po stronie dostawców, podwykonawców i zamawiających
  • weryfikacja jakości wykonanych prac
  • opracowywanie raportów z postępów prac oraz innej wymaganej dokumentacji
  • zarządzanie gospodarką materiałową/przepływem materiałów na kontrakcie
  • prowadzenie prac zgodnie z przepisami BHP i procedurami firmy
  • bieżąca współpraca z działem technicznym, zakupów oraz rozliczeń

Wymagania

Nasze wymagania:

  • wykształcenie techniczne budowlane
  • min. 2-latnie doświadczenie na podobnym stanowisku na projekcie infrastrukturalnym lub kubaturowym
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność zarządzania zespołem i podwykonawcami
  • znajomość procesu budowlanego

Prezentacja firmy

Jesteśmy częścią globalnej grupy budowlanej Aldesa, która od ponad 50 la... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie