Opis stanowiska pracy

Firma MIWRO z branży teletechnicznej i energetycznej poszukuje Inżyniera Budowy do prowadzenia budowy na terenie województwa dolnośląskiego.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Prowadzenie robót w zakresie ustalonym przez Kierownika Budowy

• Nadzorowanie pracy podległych pracowników, sprzętu

• Wykonywanie obmiarów

• Analiza dokumentacji technicznej i projektowej

• Rozliczanie wykonanej inwestycji – rozliczenia ilościowe, obmiary

• Bieżące raportowanie wykonywanych zadań

• Kontakty z inwestorem, urzędami

• Realizacja założeń kosztowych i terminowych budowy

Wymagania

Mile widziane doświadczenie zawodowe w pracach budowlanych przy budowie zewnętrznych linii teletechnicznych lub energetycznych oraz wykształcenie kierunkowe elektryczne.

Wymagane wykształcenie: średnie techniczne / wyższe (w trakcie)

Wymagane uprawnienia SEP kat. B, mile widziane uprawnienia kat. D

Wymagane umiejętności: znajomość programu AutoCAD, Office, prawo jazdy kat. B,

Dodatkowym atutem będzie znajomość programów do kosztorysowania (Zuzia, Norma), komunikatywność, sumienność, rzetelność, umiejętność organizacji stanowiska pracy, bez nałogów.

Wynagrodzenie: do negocjacji

Firma oferuje:

• Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie z branży energetycznej i teletechnicznej.

• Możliwość współpracy z liderami branży budowlanej oraz inwestorami publicznymi.

• Atrakcyjne wynagrodzenie.

• Ciekawe obowiązki i możliwości rozwoju.

• Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon).

Prezentacja firmy

Firma MIWRO zajmuje się fachowym wykonawstwem robót telekomunikac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie