Inżynier Budowy Elektrotechnika

Michael Page

Łódź, zagranica

Michael Page Michael Page

  • Organizacja działająca w zakresie budownictwa Energetycznego i Przemysłowego
  • Wsparcie kierownika budowy/robót nad realizowanymi pracami

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest organizacja działająca w zakresie projektowania, budowania, integracji i uruchamiania obiektów energetycznych oraz przemysłowych.

Opis stanowiska

  • Wsparcie Kierownika Budowy/Robót lub Kierownika kontraktu w organizacji, planowaniu i nadzorze nad realizowanymi pracami, w zakresie budowy farm wiatrowych i innych obiektów OZE oraz przemysłowych (w szczególności: fundamenty, drogi, budynki na stacjach WN/SN, linie kablowe WN/SN)
  • Kontakt z Inwestorem i jego przedstawicielami
  • Kontrola jakości i terminowości prowadzonych prac
  • Sprawowanie kontroli przestrzegania przepisów BHP podczas prowadzonych prac
  • Prowadzenie dokumentacji budowy, w tym przygotowanie dokumentacji powykonawczej
  • Udział w rozliczaniu prac podwykonawców
  • Zamówienia materiałów w systemie ERP

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe (minimum stopień inżyniera)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, pozwalająca na swobodne komunikowanie się z zagranicznym Inwestorem
  • Dyspozycyjność oraz gotowość pracy w miejscach realizowanych kontraktów (kontrakty na terenie Polski)
  • Znajomość podstawowych programów biurowych (m.in. Word, Excel)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność, odpowiedzialność i dokładność
  • Mile widziane doświadczenie przy budowie Farm Wiatrowych, stacji elektroenergetycznych WN/SN lub obiektów przemysłowych

Oferujemy

  • Forma zatrudnienia - umowa o pracę lub B2B - do wyboru przez kandydata
  • Dodatek za pracę w delegacji (rozliczane raz w miesiącu)
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Zdobycie doświadczenia, niezbędnego do uzyskania uprawnień budowlanych
  • System premiowy
  • Zakwaterowanie w miejscu realizowanych kontraktów
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Łódź
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page