Inżynier Budowy ds. Wycen - rekrutacja online

HRK S.A.

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, generalnego wykonawcy w sektorach infrastruktury, budownictwa kubaturowego, energetycznego i przemysłowego, poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier Budowy ds. WycenMiejsce pracy: Poznań

GŁÓWNE ZADANIA I OBOWIĄZKI:

  • przygotowywanie wycen,
  • sporządzanie przedmiarów robót,
  • kalkulacja kosztów i cen jednostkowych,
  • przygotowywanie zapytań ofertowych,
  • analizowanie ofert Podwykonawców i Dostawców.

OCZEKUJEMY:

  • wykształcenia wyższego budowlanego w obszarze drogowym lub mostowym,
  • znajomości programów GEAB lub ARRIBA (iTWO),
  • min. 3 lata doświadczenia w pracy na kontrakcie infrastrukturalnym,
  • dobrej znajomości języka niemieckiego (warunek konieczny),
  • gotowości do wyjazdu za granicę.

OFERUJEMY:

  • konkurencyjne warunki finansowe,
  • system benefitów,
  • pracę w stabilnej organizacji po stronie Generalnego Wykonawcy,
  • stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania cennego doświadczenia również na rynku niemiecki.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.