Inżynier Budowy ds. Elektrycznych - rekrutacja online

HRK S.A.

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.
Inżynier Budowy ds. ElektrycznychMiejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Weryfikacja dokumentacji projektowych, specyfikacji technicznych, kosztorysów oraz przedmiarów robót,
  • Planowanie prac i optymalne wykorzystanie sprzętu oraz zaplecza budowy,
  • Wysyłanie zapytań ofertowych, weryfikacja ofert podwykonawców,
  • Koordynacja prac oraz bieżąca kontrola terminowości i jakości robót związanych z instalacjami elektrycznymi, teletechnicznymi oraz automatyki,
  • Nadzór nad podwykonawcami,
  • Przygotowywanie niezbędnych raportów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższego technicznego (lub w trakcie studiów) na kierunku elektryka, elektrotechnika lub pokrewne,
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • Znajomość pakietu programów MS Office i Autocad,
  • Czynne prawo jazdy kategorii B i gotowość do wyjazdów służbowych na terenie kraju,
  • Umiejętność kierowania i nadzorowania zespołu pracowników,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego w zakresie czytania dokumentacji technicznych.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie u jednego z liderów wśród wykonawców instalacji elektrycznych i teletechnicznych, w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjny system premiowania oddający zaangażowanie i osiągane wyniki,
  • Pakiet benefitów: ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do pakietów sportowych i medycznych, dofinansowanie do nauki języków obcych,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego w stabilnej, ale dynamicznie rozwijającej się firmie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.