Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 15/11/2018.

Inżynier Budowy (budowa kolejowa)

Poznań (okolice), wielkopolskie

Trakcja PRKiI S.A.

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska

  • Znajomość dokumentacji budowy w zakresie umów, dokumentacji projektowej i specyfikacji technicznych.
  • Analizowanie i porównanie projektu wykonawczego i rachunku ilościowego w kontekście różnic ilościowych i jakościowych zleconych prac.
  • Sporządzanie harmonogramu dostaw materiałów i sprzętu w oparciu o harmonogram robót pod nadzorem Kierownika Robót.
  • Kontrola dostaw materiałów na budowę w zakresie terminowości, ilości i jakości w zastępstwie Kierownika Robót.
  • Przygotowywanie i skompletowanie dokumentów do odbioru robót.
  • Przygotowanie kompletu dokumentów dla rozliczenia finansowego z Zamawiającym bądź z Liderem Kontraktu.
  • Przygotowywanie innych potrzebnych dokumentów wynikających z wymogów kontraktowych.
  • Aktualizacja harmonogramu robót.
  • Nadzorowanie obiegu i archiwizacja dokumentów dotyczących realizacji zadania – prowadzenie biura budowy.
  • Prowadzenie rozliczenia sprzedaży i kosztów w ramach budowy.
  • Przygotowywanie dokumentów rozliczeniowych dotyczących Podwykonawców.
  • Dbanie o właściwy obieg informacji między Wykonawcą, a Podwykonawcami.
  • Prowadzenie bieżącej dokumentacji fotograficznej budowy.
  • Raportowanie.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne na kierunku budownictwo.
  • Mile widziane roczne doświadczenie na podobnym stanowisku na kontrakcie infrastrukturalnym (kolejowym lub drogowym).
  • Doświadczenie przy składaniu dokumentacji rozliczeniowej.
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office, AutoCad.
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Samodzielność, zaangażowanie oraz silna motywacja do pracy.
  • Umiejętność szybkiego uczenia się i bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy

  • Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych.
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, lidera w branży.
  • Możliwość zdobycia unikatowych doświadczeń i dalszego rozwoju zawodowego.
  • Współpracę z najlepszymi ekspertami w branży.

Wymagania

W związku z realizowanym kontraktem w okolicach Poznania poszukujemy osób na stanowisko:

Prezentacja firmy

KIM JESTEŚMY?
Od kilku lat Trakcja PRKiI S.A. rozwija działalność w branży drogowej i... energetycznej prowadząc liczne kontrakty na terenie całego kraju.
Firma dysponuje największym w Polsce potencjałem wykonawczym w budownictwie kolejowym i realizuje wiele kluczowych kontraktów związanych z kompleksową modernizacją infrastruktury torowej. Trakcja PRKiI S.A. jest jednym z największych podmiotów infrastrukturalnych działających w Polsce od blisko 70 lat.
Działalność Grupy:
• Kompleksowe projektowanie elementów infrastruktury drogowej, kolejowej oraz obiektów kubaturowych
• Budowa i modernizacja torów wraz z odwodnieniem
• Budowa i modernizacja sieci trakcyjnych oraz systemów jej zasilania
• Kompleksowa realizacja (projektowanie, kompletacja i dostawa urządzeń, dostawa specjalistycznego oprogramowania, montaż, uruchomienie, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny) zdalnego sterowania wszystkimi urządzeniami zasilania trakcji elektrycznej oraz układami pomocniczymi typu oświetlenie peronów, elektryczne ogrzewanie rozjazdów, itp.
• Budowa linii energetycznych kablowych i napowietrznych
• Budowa i modernizacja obiektów inżynierskich
• Budowa i modernizacja dróg i autostrad
• Budownictwo kubaturowe na potrzeby infrastruktury kolejowej oraz budownictwa ogólnego (mieszkaniowego i biurowego)
• Budowa i modernizacja infrastruktury użytkowej
• Produkcja urządzeń, osprzętu i materiałów budowlanych

CO OFERUJEMY?
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- możliwość zdobycia uprawnień,
- poznanie nowych technologii,
- udział w najważniejszych projektach infrastrukturalnych w Polsce,
- profesjonalne szkolenia,
- możliwość awansu i rozwoju zawodowego,
a przede wszystkim współpracę z najlepszymi ekspertami w branży

TRAKCJA PRKiI S.A.
ul. Złota 59 XVIII p.
00-120 Warszawa
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
27/06/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria , Praca Budownictwo / Praca na budowie